< Atgal

Apsilankymas Kauno lėlių teatre

Gruodžio 11 dieną didelė, trisdešimties Vilijampolės socialinės globos namų gyventojų grupė, vyko į premjerinį Kauno lėlių teatro spektaklį „Dovana Kalėdų seneliui“.

„Miškinukai Blizgutis ir Bumbulas pluša Kalėdų Senelio namuose – ruošiasi didžiosioms metų šventėms. Bet, kas gi čia? Bumbulas aptinka didžiulę paslaptingą dėžę – siuntinį  Kalėdų Seneliui iš Afrikos. Kaip smalsu sužinoti, kas jos viduje…! Miškinukai neiškenčia ir praplėšia dėžę. O čia jų laukia staigmena – iš šalčio drebanti beždžionėlė Monkė. Ji labai norėjo paragauti ledų, pasivėžinti rogutėmis ir pasimatyti su Kalėdų Seneliu – todėl ir nepabūgo tolimos kelionės iš saulėtos savo šalies…..“

Tai trumpas anonsas premjerinio spektaklio. Pilna vaikų salė, daug linksmo juoko, nuotykiai užimantys kvapą ir ….susitikimas su Kalėdų seneliu. Globos namų gyventojams laikas lėlių teatre prabėgo nepastebimai, tarsi akimirka. Reda: „kaip smagu, kokie gražūs artistai…“, Jonas: „baisiai patiko, ypač miško baubas Varveklis…“, Erika: „didžiausią įspūdį paliko Blizgutis ir Bumbulas, jie tokie juokingi…“.

Spektaklis uždegė jaunuosius žiūrovus Kalėdine nuotaika, suteikė daug teigiamų emocijų bei visiems paliko gražių prisiminimų.

Socialinė darbuotoja Snieguolė Butrimavičienė