< Atgal

Lietuvos Specialiosios Olimpiados 2016 m. žirginio sporto čempionatas „Suvaldyk žirgą”

Ankstų trečiadienio rytą būrys Vilijampolės socialinės globos namų gyventojų išvyko į Šeduvą dalyvauti jau dešimtame Lietuvos Specialiosios Olimpiados 2016 m. žirginio sporto čempionate „Suvaldyk žirgą“. Šio čempionato tikslas – populiarinti neįgaliųjų žirginį sportą Lietuvoje, skleisti jojimo terapijos naudą neįgaliųjų dvasinei ir fizinei sveikatai. Čempionatas vyko Radviliškio rajono Šeduvos gimnazijos poilsio ir užimtumo parke, organizatoriai – Lietuvos Specialiosios Olimpiados komitetas, Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyrius bei Radviliškio rajono Šeduvos gimnazija.

Čempionato atidarymo ceremonijos metu iškilmingai buvo atnešta Specialiosios Olimpiados vėliava ir įžiebta Olimpinė ugnis. Renginio metu nuobodžiauti neteko niekam. Jo metu vyko muzikiniai pasirodymai, mini zoologijos sodas vaikams atvežė pasigrožėti savo gyvūnėlius, o smagiausiai buvo tai, kad kiekvienas norintysis po varžybų galėjo ne tik paglostyti žirgus, bet ir jais pajodinėti.

Mūsų įstaigą varžybose atstovavo Valdas Jonaitis, Simona Geležiūnaitė, Dovydas Bikus, Antanina Mikičenko, Tadas Uknevičius ir Ričardas Kozmačas. Sportininkai varžėsi individualiose jojimo bei sportinėse rungtyse. Sveikiname savo sportininkus, kurie tapo prizininkais ir buvo apdovanoti Lietuvos Specialiosios olimpiados komiteto medaliais.

Užimtumo specialistas A. Černiauskas