< Atgal

,,Savaitė be patyčių 2019”

Startuoja „Savaitė be patyčių“, ta proga  įstaigos koridoriuje nutūpė visas būrys pavasariškų ir pozityvių paukštukų 🐦 Jau ne pirmus metus prisijungiame prie šios iniciatyvos ! Kovo 18 – 22 d. vyks įvairūs užsiėmimai, skatinantys draugiškus ir pozityvius santykius.  2019-03-18 Vilijampolės socialinės globos namų aktų salėje vyko ,,Savaitė be patyčių 2019” atidarymas. Svečiavosi Garliavos Jonučių progimnazijos mokiniai su savo nuotaikingu šokių pasirodymu. Renginyje žiūrėjome filmukus, dainavome bendrą draugystės dainą ir dalinomės draugystės apyrankėmis.

Tęsiant „Savaitės be patyčių“ veiklas, 2019-03-19 grupė aktyvių jaunuolių kartu su medicinos psichologe Vilija dalinosi mintimis apie patyčias, prie arbatos puodelio aptarė, kaip atpažinti patyčias, kaip reaguoti ir kas gali padėti ! O šiandien globos namai pakvipo gardžiu citrininiu draugystės pyragu 🥧 Pyragas pagamintas su meile, šypsena, svajonėmis ir kitomis geromis emocijomis pasklido į grupes pas draugus, kurie dėl sveikatos būklės negalėjo patys prisidėti kepant pyragą.

2019-03-21 vyko estafetės ,,padėk draugui”, o penktadienį visos grupės pasiruošė užkandų, kurias nešėsi į lauką, vaišino draugus, bendravo. Oras buvo geras, grojo muzika, visi šoko bei darė draugystės medį.

V. Bukelskytė