< Atgal

Šv. Valentino diena kitaip

Romantišką vasario 14-osios popietę Vilijampolės socialinės globos namuose vyko Šv.Valentino dienos šventė. Sulaukėme gausaus būrio svečių – atvyko mokiniai iš Jurbarko rajono Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinės mokyklos bei savanoriai iš Kauno arkivyskupijos Jaunimo centro. Mokinių, savanorių ir mūsų gyventojų buvo tiek daug, kad turėjome pasidalinti vietomis abiejose salėse: sporto salėje vyko sporto žaidimai, krepšinis ir šiaip aktyvus šėliojimas, o aktų salėje buvo surengta tikrų tikriausia diskoteka su garso aparatūra, šviesomis ir blykstėmis!

Sporto salėje rinkosi labiau sportą mėgstantys gyventojai, kurie muzikos ritmu mėtė kamuolį į krepšį ir tiesiog linksmai straksėjo muzikos ritmu. Šventės pabaigoje buvo išdalintos saldžios dovanėlės kiekvienam šventės dalyviui, o kai kurie svečiai, iš kurių buvo kitų tautų atstovų, studijuojančių Kaune, apsilankė pas mūsų ligoniukus ir asmeniškai dalino atsineštas gėrybes.

Po diskotekos dvylika globotinių, lydimi darbuotojų, vyko į Kauno Arkivyskupijos Jaunimo centrą. Į centrą atvyko ir mus aplankę mokiniai. Bendravome, vaišinomės skaniomis picomis, sausainiais ir arbata. Pasistiprinę žiūrėjome sumontuotus siužetus apie savanorystę mūsų įstaigoje. Vėliau išvykome į Kauno „Žalgirio“ arenoje vykusį Valentino dienos renginį „Mylėk ir daryk, ką nori!“. Koncerte visi aktyviai dalyvavome šokdami. Pramogos baigėsi 22 val., ir nors tai jau buvo vėlus laikas, jaunuoliai buvo kupini įspūdžių ir energingi!

Dėkojame mūsų draugui ir rėmėjui kunigui Pedro Pich, mokiniams, savanoriams bei Kauno arkivyskupijos kurijai už bilietus į Valentino dienos renginį ir nepamirštamą dieną mūsų gyventojams!

Socialinė darbuotoja Daiva Bulkauskaitė