< Atgal

Svečiai iš Didvyžių socialinės globos namų

Trečiadienio rytą sulaukėme svečių iš Didvyžių socialinės globos namų, kurie mums padovanojo stebuklingą Adventinį rytmetį. Adventinis laikotarpis – tai didysis laukimas, susikaupimo, rimties, apmąstymo metas, kada laukiame Kūdikėlio Jėzaus gimimo.

Rytmečio metu Didvyžių socialinės globos namų gyventojų giedorių grupė giedojo Adventines bei Kalėdines giesmes, kartu su mūsų globotiniais pynė Adventinį vainiką. Adventinis vainikas buvo supintas iš širdies šilumos, šypsenos, jaukumo, gerų norų ir vilties. Šventė buvo užbaigta bendra Kalėdine daina, kurią dainavome susikibę už rankų. Taip pat palinkėjome vieni kitiems dvasingų artėjančių švenčių bei gerų ateinančių metų.

Po šventės svečiai iš Didvyžių socialinės globos namų pasivaikščiojo po mūsų namus, apžiūrėjo užimtumo terapijos kabinetus, apsilankė šiltnamyje. Viešnagę visi draugiškai užbaigėme pokalbiu prie kavos puodelio.

Dėkojame draugams iš Didvyžių socialinės globos namų, kad mus aplankė ir padovanojo gerą nuotaiką artėjančių švenčių proga.

Socialinė darbuotoja Snieguolė Butrimavičienė